Rejestracja

AKCESORIA

CHUSTECZKI Z MIKROFAZY DO CZYSZCZENIA OKULARÓW
 
Dzięki tym chusteczkom pielęgnacja okularów jest nie tylko łatwiejsza i skuteczniejsza, ale też dużo bezpieczniejsza dla delikatnych soczewek okularowych.
Ściereczki wykonane są z mikrofazy optycznej, czyli materiału zbudowanego z delikatnych mikrowłókien. Mikrofaza posiada zdolności wciągania pyłu i innych zanieczyszczeń pomiędzy swoje włókna. Ma to podstawowe znaczenie przy ostrych pyłkach, które wciągnięte między włókna nie rysują powierzchni. Dlatego ściereczki mikrofazowe czyszczą wszystkie rodzaje soczewek okularowych bez ich zarysowania

Oferujemy chusteczki mikrofazowe w różnych rozmiarach i kolorach. Dostępne też są chusteczki z nadrukami (dla dzieci lub okolicznościowe, np. związane z porami roku lub świętami).
 
Polecamy też chusteczki wyposażone w specjalny system zapobiegający wyślizgiwaniu się z palców. Pozwalają one na pewniejszy uchwyt okularów oraz łatwiejsze i bezpieczniejsze czyszczenie soczewek.
 
 
PŁYN DO CZYSZCZENIA OKULARÓW
 
Płyn CHEMAX oferujemy w różnych wielkościach opakowania: (15, 85 i 125 ml). Opakowanie spełnia rolę atomizera, który równomiernie rozpyla drobne cząsteczki płynu na czyszczoną powierzchnię.
 
Płynu CHEMAX można używać do czyszczenia wszelkich szkieł okularowych, również z powłokami antyrefleksowymi.
 
Polecamy:
 
CHEMAX 1 (niebieski):
Uniwersalny, do wszystkich rodzajów soczewek
 
CHEMAX 2 (zielony):
Zapobiegający “zaparowaniu” soczewek, kiedy na przykład w zimny dzień wchodzimy do ciepłych pomieszczeń
 
CHEMAX 3 (pomarańczowy):
Specjalny, do soczewek z antyrefleksem
 
CHEMAX 4 (biały):
Specjalny, o działaniu odkażającym. Polecany przy infekcjach oczu i skóry.
 

FUTERAŁY (ETUI)
 
Etui na okulary pomagają chronić Państwa okulary przed ich zniszczeniem. Zaleca się, aby etui było sztywne i wyłożone miękkim, nie rysującym powierzchni, zazwyczaj zamszowym lub bawełnianym wypełnieniem.
 
Polecamy różne modele sztywnych futerałów wykonanych z metalu, plastiku, drewna lub skóry, od modeli prostych do bardziej wyrafinowanych mających nawet walory artystyczne.
 
Różne modele futerałów współgrają z różnymi modelami okularów. Warto też dobrać etui pasujące do wieku, osobowości lub ubioru. Wiele futerałów ma bardzo oryginalny kształt, niezwykły system zamykania lub zaskakującą formę.
 
Oferujemy też futerały zaprojektowane specjalnie dla dzieci i młodzieży. Podkreślają to żywe i modne kolory oraz często niezwykła i atrakcyjna forma.

 
SZNURECZKI I ŁAŃCUSZKI
 
Sznurki i łańcuszki do okularów umożliwiają zawieszenie okularów na szyi, gdy na przykład. przerywamy na krótko pracę z okularami do bliży (czytania). Zapobiega to konieczności ciągłego odkładania okularów, które może je uszkodzić na przykład poprzez zarysowanie soczewek. Okulary na sznureczku lub łańcuszku zdecydowanie trudniej zgubić niż te, które "na chwilę" odkładamy a potem zajęci innymi sprawami o nich zapominamy.
 
Proponujemy wyroby w różnych kolorach i wykonane z różnych materiałów.

 
GUMKI/SPRĘŻYNKI I STOPERY
 
Gumki lub sprężynki umożliwiają bezpieczne użytkowanie okularów w czasie uprawiania sportu lub pracy wymagającej na przykład częstego schylania się. Zapobiegają one spadaniu okularów poprzez przytrzymywanie ich zauszników na tyle głowy. Polecane dla dzieci i sportowców.
 
Stopery są to niewielkie nakładki na zauszniki okularów, które są przez to dłuższe i mają nieco zmieniony kształt. Pozwala to na pewniejsze umocowanie okularów za uszami i zapobiega ich spadaniu. Polecane zwłaszcza dla dzieci.

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prawidłowego wykonywania usług. Dane będą przetwarzane w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, leczenia przez osoby trudniące się zawodowo leczeniem lub świadczeniem innych usług medycznych, zarządzania udzielaniem usług medycznych w INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych i prawo ich poprawiania.
allians
medica polska
nfz
świetlikowo