Rejestracja

O nas

OPTIMED Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Zakład Lecznictwa Specjalistycznego i Rehabilitacji zaprasza do korzystania ze świadczeń zdrowotnych.

  • Zakład mieści się przy ulicy Kordeckiego 49 (wejście od ulicy Serockiej) w niewielkiej odległości od Ronda Wiatraczna i Placu Szembeka.
  • Dogodny dojazd z centrum i okolic Warszawy (w pobliżu przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych oraz stacja kolejowa Olszynka Grochowska).
  • Lokal przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
  • Możliwość bezpłatnego zaparkowania samochodu.
  • Rejestracja z miłą obsługą, możliwość wypicia herbaty lub kawy.
  • Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) w zakresie okulistyki.
  • Możliwość obsługi w języku angielskim i niderlandzkim (holenderskim).
  • We speak English and Dutch / Wij spreken engels en nederlands

OPTIMED jest oddziałem firmy INTER-MEDIX

INTER-MEDIX rozpoczęła działalność 1 marca 2002, założona przez Jacka Molickiego w Zielonce pod Warszawą. Profil działalności wynika z wykształcenia i doświadczenia właściciela, który jest lekarzem (pediatrą i neonatologiem), uczestniczył w poważnych przedsięwzięciach organizacyjnych (np. powołanie do życia pierwszej w kraju Szkoły Zdrowia Publicznego w Krakowie) oraz pracował na odpowiedzialnych stanowiskach zarówno w administracji rządowej (Ministerstwo Zdrowia) jak i w biznesie (członek zarządu, dyrektor i prokurent w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością). Współpracował z Amerykańską fundacją PROJECT HOPE, Europejskim programem TEMPUS oraz partnerami biznesowymi z Holandii, Danii, Wielkiej Brytanii i USA. Przez 8 lat pracował w dużym, uniwersyteckim centrum medycznym w Holandii (Leiden). Biegle posługuje się językiem angielskim i niderlandzkim.

nasz zespół

Jacek Molicki

Jacek Molicki

Założyciel i od roku 2002 właściciel firmy prowadzącej NZOZ Optimed. Z wykształcenia lekarz, uczestniczył w wielu przedsięwzięciach organizacyjnych (np. powołanie do życia pierwszej w kraju Szkoły Zdrowia Publicznego w Krakowie) oraz pracował na odpowiedzialnych stanowiskach zarówno w administracji rządowej (Ministerstwo Zdrowia) jak i w biznesie. Współpracował z amerykańską fundacją Project Hope, europejskim programem Tempus oraz partnerami biznesowymi z Europy i USA. Przez 8 lat pracował w dużym, uniwersyteckim centrum medycznym w Holandii (Leiden). Sparwnie posługuje się językiem angielskim i niderlandzkim.

Lek. med. Elżbieta Molicka

Lek. med. Elżbieta Molicka

Lekarz, specjalista chorób oczu z wieloletnim doświadczeniem w pracy klinicznej i w poradni okulistycznej. W polu specjalnych zainteresowań znajduje się diagnostyka OCT a zwłaszcza angiografia OCT (OCTA), leczenie zespołu suchego oka, diagnostyka USG oraz laseroterapia. Tytuł specjalisty chorób oczu i doświadczenie uzyskała w Akademii Medycznej w Krakowie, w Uniwersyteckich Centrach Medycznych w Holandii (w Leiden i Amsterdamie) oraz w Akademii Medycznej w Warszawie. Regularnie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach okulistycznych. Jest autorką kilku specjalistycznych publikacji naukowych z zakresu okulistyki.

default

Lek. med. Anna Matyja

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację w dziedzinie okulistyki  oraz doświadczenie zawodowe uzyskała pracując w Klinice Okulistycznej Wojskowego Instytutu Medycznego, jak również poradni okulistycznej Polskiego Związku Niewidomych w Warszawie.  Zajmuje się diagnostyką i leczeniem przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej. Szczególnym tematem jej zainteresowań jest diagnostyka i leczenie jaskry, zespołu suchego oka oraz szerzej pojęta diagnostyka okulistyczna.

Piotr Szczygielski

Piotr Szczygielski

Optyk, sprzedawca i doradca klienta

default

Lek. med. Małgorzata Gruchoła

Okulista, współpracuje z naszą przychodnią od 2009 roku. Specjalizację II topnia uzyskała w 2002 roku Akademii Medyczej w Warszawie, a w swoje prace specjalizacyjne poświęciła problematyce naczyń siatkówki oraz operacjom zaćmy.

default

Lek. med. Agata Hevelke

Specjalizacja okulistyka, z naszą poradnią współpracuje od2009 r. Tytuł specjalisty chorób oczu uzyskała w 2006 r. w Akademii Medycznej w Warszawie, a pracę specjalizacyjną oparła na zagadnieniu choroby zezowej. Jest autorką wielu publikacji okulistycznych.


Monika Sosnowska - Menedżer przychodni

Kamila Górka - Magister pielęgniarstwa, asystent okulistyczny

Izabela Wyrwas - Magister optometrii, asystent okulistyczny

Renata Lenarczyk - Magister pielęgniarstwa, asystent okulistyczny

Sylwia Kapała - Pracownik rejestracji

Agnieszka Rzeszot - Asystentka dyrektora

Katarzyna Roman - Pracownik rejestracji

Sabina Pniewska - Pracownik rejestracji

Izabela Sosinowska - Pracownik rejestracji

Sylwia Szmurło - Optometrystka, asystent okulistyczny

Paulina Wiśniewska - Pielęgniarka, asystent okulistyczny

Beata Patrzyk - Pracownik rejestracji, asystent medyczny

Dominika Maniak - Asystent okulistyczny

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prawidłowego wykonywania usług. Dane będą przetwarzane w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, leczenia przez osoby trudniące się zawodowo leczeniem lub świadczeniem innych usług medycznych, zarządzania udzielaniem usług medycznych w INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych i prawo ich poprawiania.
allians
medica polska
nfz
świetlikowo